AKTUALITY
Na této stránce jsou aktuální informace z naší firmy.

:)
 

Společnost ALFACOM CZECH Vám nabízí kompletní služby pro Vaši kancelář.

Ucelený sortiment výpočetní a kancelářské techniky včetně oprav , renovací a spotřebního materiálu . Počítačové sestavy podle Vašeho přání a přestavby počítačů. Renovace tonerových a inkoustových kazet do tiskáren , kopírek a faxů. Montáže tvrzených dlouhoživotnostních optických válců do tonerových kazet a mnoho dalšího.


AKTUÁLNÍ INFORMACE
Nový e-shop je spuštěn!
Bezpečnostní produkt pro Vaši firmu.
Nejnovější generace komplexního bezpečnostního řešení pro firmy. Kompletní ochrana firemních koncových zařízení spojuje ověřenou antivirovou a antispywarovou technologii s firewallem, filtrováním obsahu webu a pokročilou vzdálenou správou. ESET Endpoint Antivirus Spolehlivá ochrana firemních zařízení proti nežádoucím hrozbám. Antivirová a antispywarová ochrana pro společnosti všech velikostí, používá pokročilé technologie a funkce jako je skenování technologií cloud, kontrola zařízení a vzdálená správa klientských stanic.
Norton nové produkty.
Symantec tento rok přichází s novou strategií v prodeji bezpečnostních produktů Norton. Cílem je uživatelům co nejvíce zjednodušit výběr vhodného bezpečnostního produktu. Zeštíhlilo jse produktové portfolio z devíti produktů na pouhé tři. Nyní nově Norton Security pro 1 nebo 5 zařízení s libovolným operačním systémem , který vychází z produktu Norton Internet Security. Norton Security se zálohováním, který je až pro 10 zařízení + 25 GB online úložiště pro zálohováni počítačů na Windows platformě, který vychází z produktu Norton 360. Ze „starších „ produktů zůstává pouze produkt Norton Mobile Security až pro 3 zařízení.
USB flashky EMTEC
4 GB USB EMTEC Sylvester Looney Tunes 4 GB USB EMTEC Tweety Looney Tunes 4 GB USB EMTEC Speedy Looney Tunes 4 GB USB EMTEC Taz Looney Tunes Exkluzivní Looney Tunes 3D USB klíče designované Vyrobené z gumového materiálu příjemného na dotek Minimální velikost (žádná postavička nebude větší než 46mm) K dispozici v kapacitě 4GB S držákem na čepičku USB klíče a malým řetízkem : - díky malému řetízku & držáku na čepičku, které jsou součástí balení, se již více nemusíte obávat ztráty USB klíče nebo krytky. Můžete si ho například připevnit na klíče, nebo na batoh, na tašku... - Vysoká rychlost čtení 15 MB/s - rychlost zápisu 5 MB/s - Univerzální kompatibilita USB 1.1 a USB 2.0. - Operační systémy : Windows 98Se - 2000 - Me - XP - Vista - 7, Mac 8.6 - OS 9 - OS X, Linux - Kapacita : 4GB - 5-ti letá záruka
Najdete na našem shopu!
Ceník PC sestav se aktualizuje omlováme se
Ceník PC sestav, které jsou pro Vás vyráběny ze značkových komponentů stahujte v sekci ceník.
Světově první vodotěsný a nárazu odolný externí harddisk.
Kapacita - 320GB,500GB, 640GB. 750GB Barva - Černá, červená, žlutá Rozměry - 129x97x19.2mm Hmotnost - 240g Vodotěsný - ano Odolný proti nárazu - ano Rozhraní - Vysoko-rychlostní USB 2.0 Systémové požadavky - Windows 2000, XP, Vista, 7, Mac OS X 10.4(*) Linux KERNEL 2.4(*) Příslušenství - USB kabel Pro aktuální cenu tohoto disku nás prosím kontaktujte.
ESET Family Security Pack 3 licence za cenu jedné
Co nabízí ESET Family Security Pack? • 3 licence ESET Smart Security nebo ESET NOD32 Security (Windows, MAC, Linux) • 3 licence ESET Mobile Security k ochraně chytrých telefonů (Windows Mobile, Symbian
Navigace TomTom za skvělé ceny!
Strana 2 z 3

[první]   [zpět]   1 2 3   [vpřed]   [poslední]