AKTUALITY
Na této stránce jsou aktuální informace z naší firmy.

:)
 

Společnost ALFACOM CZECH Vám nabízí kompletní služby pro Vaši kancelář.

Ucelený sortiment výpočetní a kancelářské techniky včetně oprav , renovací a spotřebního materiálu . Počítačové sestavy podle Vašeho přání a přestavby počítačů. Renovace tonerových a inkoustových kazet do tiskáren , kopírek a faxů. Montáže tvrzených dlouhoživotnostních optických válců do tonerových kazet a mnoho dalšího.


AKTUÁLNÍ INFORMACE
GDPR
Servis PC a kancelářské techniky
Opravy počítaču a tiskáren diagnostika závady, profylaxe, odvirování, zálohoha dat, instalace. Hot-line Tel::731 477 231
Prázdninový provoz!
Od 7.7. do 31.8.2020 máme změnu provozní doby pondělí až pátek od 9h do 16h!
Akční produktový leták na měsíc Červenec!
EET - Jak? Kdy? A s čím?
Nevíte kdy, se vás EET bude týkat a co si pro jeho řešení pořídit. PRO INFOMACE A NABÍDKU ŘEŠENÍ KLIKNI ZDE
Jsme zlatým partnerem společnosti Intel
Objednávky licencí ESET
Nabídka kvalitních antivirových produktu ESET . PRO OBJEDNÁNÍ A CENU KLIKNI ZDE .
Norton nové produkty.
Symantec tento rok přichází s novou strategií v prodeji bezpečnostních produktů Norton. Cílem je uživatelům co nejvíce zjednodušit výběr vhodného bezpečnostního produktu. Zeštíhlilo jse produktové portfolio z devíti produktů na pouhé tři. Nyní nově Norton Security pro 1 nebo 5 zařízení s libovolným operačním systémem , který vychází z produktu Norton Internet Security. Norton Security se zálohováním, který je až pro 10 zařízení + 25 GB online úložiště pro zálohováni počítačů na Windows platformě, který vychází z produktu Norton 360. Ze „starších „ produktů zůstává pouze produkt Norton Mobile Security až pro 3 zařízení.
Strana 1 z 3

[první]   [zpět]   1 2 3   [vpřed]   [poslední]